wzcinarkadarni

Wycinarka darni GROUNDSMAN TCM4

Proponujemy usługi profesjonalną wycinarką do darni Groundsman TCM 4. Maszyna ta ogromnie ułatwia przygotowanie gleby pod wysiew lub rozłożenie nowego trawnika . Przy jej pomocy praca którą wykonywało pięciu ludzi w pocie czoła przez sześć dni została wykonana w 4 godziny przez zaledwie dwie osoby!

Przy użyciu tradycyjnych maszyn stary trawnik najpierw opryskujemy herbicydem .Czekamy ok 2 tygodnie a następnie przy użyciu mechanicznej glebogryzarki przekopujemy jego powierzchnie .Teraz następuje żmudne grabienie, potem znowu glebogryzarka i znowu grabienie i tak do skutku tzn. nawet kilka czy kilkanaście razy. Nasza maszyna oszczędza was czas i pozwala przygotować glebę pod średniej wielkości trawnik w kilka godzin.

Maszyna której usługi proponujemy nie jest tylko zwykłą wycinarką do darni. W drugiej połowie tego roku zostanie wyposażona w specjalna przystawkę która pozwoli zakopywać w trawnikach rury do automatycznych systemów nawadniających , kable elektryczne praktycznie bez widocznego śladu .Gdy macie państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny.